Téma: Europa SC

22.12.2006 |  SawyeR
 
Ako ste spokojny s Europou ?


::Pridať diskusný príspevok::

Dátum: 1.1.2007
Od: Giraffe
Predmet: RE: Europa SC
Europa SC je skratka Europa Shopping Center,, myslim ze tak nejak ;-)

Dátum: 28.12.2006
Od: 1z5
Predmet: RE: Europa SC
Opäť niekto niečo nezvládol. Tvrdé zmluvy, nepríjemné termíny a veľké sankcie pre nájomcov v prípade porušenia zmluvy v ktoromkoľvek bode. A stále to nie je dostavané, aj keď slávnostne otvárali pred nejakým tým mesiacom. V tomto štádiu by to málokto chcel ešte manažovať.
Určite je to kultivovanejšie naplnenie iracionálneho lokálpatriotizmu ako rovnako smiešne snahy o kvázi mrakodrap v Lučenci /avant/. Práve výšková budova bude problémom aj tu. Priehľady a panoráma značne utrpeli už teraz, a keďže Banskobystričania si historické jadro dehonestovali na potemkinovskú kulisu orientovanú do námestia, neprekvapí to. Sociálna a kultúrna atmosféra je silnejšia ako direktívna regulácia územného rozvoja. A napriek tomu, že mi vývoj takýmto smerom bytostne vadí, musím skonštatovať, že je autentický - teda logicky správny. Žiadne mesto sa nemôže vyvíjať ideálne, keď nemá ideálnych obyvateľov.

Dátum: 27.12.2006
Od: sk
Predmet: RE: Europa SC
o akej europe je rec?

Dátum: 26.12.2006
Od: oro
Predmet: RE: Europa SC
tak podla mna je KFC posledne co nam tu na slovensku chyba, ale inak sa pripajam podla toho co som videl je to nad moje ocakavanie.

Dátum: 25.12.2006
Od: Peter
Predmet: RE: Europa SC
ja som z Blavy ale do BB chodim celkom casto a som spokojny s tymto shopping centrom, je velke a zaujimave tam su a budu dalsie obchody, prevadzky dokonca aj KFC a nieco take v Bystrici skutocne chybalo, je dobre ze sa stavaju OC aj mimo Blavy, mimochodom su tam aj celkom dobre ceny